375

Kliknięciem myszy sprawiasz, że zieleń staje się szara i zmieniasz rzeczywistość  w przestrzeń prawie zerojedynkową.  Ograniczasz wybory. Upraszczasz.

…Tak jakby życie dało się sprowadzić do czerni i bieli.  

8 comments
 1. Maciek said:

  Jest Aniu W Twoich wizjach coś, coś tak irracjonalnie pięknego, że zakocjuję się w nich natychmiast. Może to sposób widzenia świata? Może koncepcja patrzenia? Może… sam nie wiem. Wiem natomiast jedno. Uwielbiam podpatrywać, chłonąć cały sobą to, jak TY oglądasz rzeczywistość.

  • B.dziękuję. Co jakiś czas wraca myśl, jak dobrze, że kiedyś lat temu kilka trafiłam we właściwy kawałek wirtualnego Świata .. z ludźmi, którzy gdzieś jakoś są do dziś. Myśli ciepłe.

   • Maciek said:

    Aniu, bo to własnie jest determinizm w najczystszej formie, rzekłbym determinizm rektyfikowany. Przepraszam za literówki w poprzenim poście. Moja nieuwaga, nieuważność wychodzą. Co do wirtualiów sprzed kilku lat. Ania. Jesteś najcenniejszym moim odkryciem, czy jakkolwiek by nazwać. Powiem to raz, żeby nie przesłodzić. Nie byłoby mnie tu i teraz, gdyby nie Ty i wówczas. Dziękuję :*

  • Maciek, rektyfikację musiałam sprawdzić w słowniku ! :) dziękuję ;*

 2. signe said:

  zawsze piękne i coraz piękniejsze wszystkie te obrazy, a przy tym pozwalasz patrzeć, jak się to zmienia, doskonali, pozwalasz brać udział!!!! wielkie dzięki :)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: